Musu partneri

Noderīga informācija

Šajā lapā mēs palīdzēsim Jums precizēt jautājumus, kas Jūs varētu interesēt.

Kāpēc izvēlēties „Carbotek”?

Mūsu stratēģija ir ne tikai vienkārši pārdot Jums ogles; mūsu stratēģija ir nodrošināt Jums maksimālu servisu – piegādāt maksimāli labas kvalitātes produktu, nodrošināt parocīgu safasēšanu, veikt piegādi.

Kāds ir Jūsu mērķis, pērkot ogles apkurei? Vai oglēm jābūt lētām? Optimāla izmēra? Vai tām ir labi jādeg? Vai pēc to sadegšanas pāri ir jāpaliek minimālam atkritumu daudzumam?

Iespējams. Bet, papildus visām iepriekš minētajām prasībām, galvenais uzdevums ir nodrošināt, lai Jums ogļu pietiktu visai apkures sezonai, ņemot vērā Jūsu individuālās vajadzības. Jo galu galā – ogles ir enerģija, kas izdalās degšanas procesā, un šīs enerģijas cenai un summai ir jāatbilst Jūsu vajadzībām un iespējas.

Mēģināsim kopīgi noteikt maisos safasēto ogļu stiprās puses. Maisos safasētām oglēm ir vairākas priekšrocības, kas ir jāņem vērā, kad Jūs atrodaties dilemmas priekšā, ko pirkt – beramas ogles vai maisos safasētas ogles:

  1. Svars. Pērkot automašīnas kravu ar oglēm, Jūs bieži vien paļaujaties uz pārdevēja vai piegādātāja godīgumu, jo Jums nav iespēju pēc kravas saņemšanas nosvērt automašīnu ar oglēm. Kad Jums atved ogles un izber tās, piekrītiet, Jums vienmēr galvā ienāk doma: „Ļoti ceru, ka neesmu apmānīts un ogles pietiks visai apkures sezonai”. Tas ir likumsakarīgi, jo Jūs atbilstoši apkures vajadzībām attiecīgajā gadā esat ieplānojuši noteiktu budžetu, un pamatojoties uz līdzšinējo pieredzi, Jūs zināt, cik daudz ogļu Jums ir nepieciešams. Ar „Carbotek” oglēm viss ir elementāri, visu var pārbaudīt; ja Jūs vēlaties, katru maisu var nosvērt, un Jums būs pārliecība, ka par savu naudu Jūs esat nopirkuši tieši tik ogļu, cik plānojāt.

  2. Kvalitāte. Jums ir atvesta ogļu krava un izbērta Jūsu norādītajā vietā. Ogles ārā bira skaisti, jo lielākie gabali vienmēr tiek ielikti virspusē. Tāpēc, kad Jūs sākat rakt kaudzes dziļumā, Jūs pamanāt – kaudzē ir ogļu sabirzumi. Ja to nav daudz, tas nav nekas slikts; bet ko tad, ja ogļu sabirzumu ir daudz? Degšanas laikā ogļu sabirzumi birs cauri restēm un nesadegot, aizies pelnos. Te mums ir jautājums Jums. Vai pērkot ogles, Jūs maksājāt arī par ogļu sabirzumiem, vai tikai par labām, kvalitatīvām oglēm? Iespējams, ka atlaidi vai bezmaksas piegādi, ko Jūs saņēmāt no piegādātāja, var izskaidrot ar ogļu sabirzumu klātbūtni kravā. Bet Jūs taču neviens par to nav informējis, un neviens nav prasījis, vai Jūs vēlaties pirkt ogļu sabirzumus, un turklāt par tādu cenu. Mēs tagad atkārtosimies, bet ar „Carbotek” oglēm viss ir elementāri, – ja nepieciešams, ir iespējams pārbaudīt katru maisu, produkts būs tieši tādas frakcijas, kādu mēs solījām, bet Jūs pasūtījāt.

  3. Pelni.Ļoti bieži cilvēki pievērš uzmanību atliekām, kas rodas pēc ogļu sadedzināšanas. Atliekas ir ne tikai pelni pašu ogļu sastāvā, bet arī iežu – zemes, smilšu, akmeņu klātbūtne produktā. Iežu klātbūtne oglēs ir saistīta ar ieguves vietu un paņēmienu. Pārāk neiedziļināsimies, – iežu piemaisījums mēdz būt jebkurām oglēm, tomēr to var samazināt. Mēs savu „Carbotek” produktu nedrupinām, mēs izsijājam ogles līdz nepieciešamajai frakcijai, atdalot nedegošos piemaisījumus.

  4. Piegāde.Pērk beramās ogles, Jūs zināmā mērā riskējat, jo Jūs jau nezināt, kāda būs ziema – iespējams, tā būs auksta, bet varbūt ne. Jūs pērkat visu ogļu daudzumu sezonai, un, iespējams, Jums ar šo ogļu daudzumu nepietiks un radīsies nepieciešamība iegādāties tās vēl, papildus samaksājot par transportu, vai arī ogles paliks pāri un gulēs līdz nākamajai sezonai. Protams, ogles šajā laikā stipri nesabojāsies, tomēr no ilgas gulēšanas tās var sabirzt. Mūsu produkts „Carbotek” ir iepakots 25 kg maisos. Mēs esam pārstāvēti daudzās Latvijas un Eiropas pilsētās. Mēs palīdzēsim Jums atrisināt jautājumu par sezonai optimālu ogļu daudzumu ar minimāliem transporta izdevumiem. Vai Jums pietrūkst mazliet ogļu? Nopērciet dažus maisus ogļu pie mūsu produkcijas tirgotāja. Ieejiet mūsu mājas lapas sadaļā KONTAKTI, atrodiet tirgotāju, kas atrodas Jums vistuvāk, vai sazinieties ar mums.

  5. Glabāšana. Jums ir atvestas beramās ogles un izbērtas pagalmā. Jūs esat tās apseguši vai ar spaiņiem nesat tās uz pagrabu, noliktavu, saimniecības telpu. Putekļi, netīrība, dārgā laika tērēšana. „Carbotek” produkts ir iepakots baltos polipropilēna maisos pa 25 kg, svars ir optimāls, lai pieaugušais tiktu ar to galā. Maisus noliktavā var novietot ātri un ērti, nav ne netīrumu, ne putekļu.

Papildus:

Ogļu siltumatdeve. Ļoti bieži gadās arī tā, ka ogles ir labas un deg ideāli, tomēr tās nedod nepieciešamo siltumu. Viss ir ļoti vienkārši, – neskatoties uz to, ka visas ogles ir melnas, tās atšķiras pēc savas siltumatdeves. Siltumatdeve ir tieši atkarīga no dedzināmo ogļu kaloritātes. Visbiežāk izmantoto „D” markas ogļu kaloritāte var svārstīties no 5000 kcal/kg līdz 6400 kcal/kg, t.i.,starpība var būt aptuveni 25%. Hakasas baseinā iegūtu „D” markas ogļu kaloritāte var būt 5600–5700 kcal/kg, bet Kuzbasa ogļu baseinā iegūtu „D” markas ogļu kaloritāte var sasniegt 6400–6500 kcal/kg. Pērkot ogles, paturiet to prātā; iespējams, ka ogļu cena ir zema to zemās kaloritātes dēļ. Mēs paši uzskatām, ka visoptimālākā ogļu kaloritāte ir apt. 6000 kcal/kg. Starp citu tā uzskata arī visā Eiropā, tāpēc produkts ar šādu siltumatdevi ir vispieprasītākais. Mēs tikai izsakām savu viedokli. „Carbotek” produkta minimālā darba kaloritāte ir 6000–6200 kcal/kg, turklāt mēs piedāvājam saviem klientiem vislabāko cenas – veiktspējas attiecību.