Musu partneri

Par mums

Latvijas uzņēmums «Carbotek» ir viens no lielākajiem fasēto ogļu ražotājiem Latvijā. Uzņēmums «Carbotek» ir dibināts 2014. gadā un ir Krievijas uzņēmuma „Intertek” meitas uzņēmums, kas specializējas kvalitatīvu akmeņogļu piegādē Eiropas Savienības un Tirdzniecības savienības tirgos gan beramkravu veidā, gan arī maisos, safasētos pa 25 kg, vai lielos maisos, safasētos pa 800 – 1000 kg.

Mūsu Krievijas partneru skaitā ietilpst tādi Kuzbasa dienvidu ogļu ieguves uzņēmumi, kā sabiedrības ar ierobežotu atbildību „Razrez Južnij”, „Resurs”, „Sibcoal” un „Kuzbasstoplivosbit”.

Visa produkcija ir sertificēta. Mēs sadarbojamies ar starptautiskajām neatkarīgajām laboratorijām – slēgto akciju sabiedrību „SGS Vostok Limited”, sabiedrībām ar ierobežotu atbildību „SGS Latvija Ltd”, „incolab Services RUSSIA”, „Incolab Services Latvia”.

Galvenais uzņēmuma «Carbotek» darbības virziens Latvijā ir maisos safasētu dažādu marku un frakciju ogļu tirdzniecība ES tirgū. Uzņēmuma rīcībā esošais šķirošanas un fasēšanas aprīkojums ļauj ražot augstas kvalitātes produktu 3 – 5 tūkstošu tonnu apjomā mēnesī.

Mēs garantējam kvalitatīvu produktu un tā operatīvu piegādi klientam ar dažādiem transporta veidiem.

 Mūsu galvenais mērķis – nevainojamas ilgtermiņa attiecības ar mūsu partneriem.